Pocono Properties, Pocono Real Estate

Direct: 917-328-3853
Office: 570-223-8600

2583 Milford Rd.
East Stroudsburg, Pa 18301

Pocono Properties, Pocono Real Estate
www.polishpoconohomes.com

Pocono Properties, Pocono Real Estate

Podchodzimy do procesu zakupu nieruchomości z taka sama powagą jak Państwo.

Kiedy decydują się Państwo na kupno domu, warto upewnić się, że współpracują Państwo z agentami, którym można zaufać i których kompetencja pomoże Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Zakup nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego też warto powierzyć to agentom, którzy profesjonalnie, uczciwie i z pełnym poświęceniem wypełnią to zadanie.

Oto kilka najważniejszych kroków jakie podejmiemy aby znaleźć Państwa wymarzony dom:

Określenie Państwa potrzeb i wymagań:

To jeden z najłatwiejszych kroków jakie wspólnie podejmiemy. Poprzez zadanie Państwu serii pytań określimy dokładnie jakiej nieruchomości Państwo potrzebujecie. Naszym celem nie jest marnowanie Państwa cennego czasu i oglądanie domów, które nie spełniają Państwa kryteriów. Podczas całego procesu będziemy dokładać wszelkich starań, aby Państwa interesy były reprezentowane jak najlepiej.

Określenie Państwa zdolności kredytowej

Na tym etapie ustala się sumę jaka chcecie Państwo przeznaczyć na zakup domu. Niezbędna jest ku temu pomoc odpowiedniej instytucji finansowej, która ustali jaka kwota miesięcznych rat będzie dla Państwa odpowiednia. Ponadto na Państwa życzenie możemy pomoc w otrzymaniu pożyczki.

Poszukiwanie domu

Użyjemy wszystkich dostępnych metod aby znaleźć nieruchomość, która spełni Państwa wymagania. Prosimy pamiętać też, że możemy pokazać Państwu każdy dom wystawiony na sprzedaż zarówno przez nasze biuro jak i inne biura nieruchomości w Poconos..

Consumer Notice

Prosimy o zapoznanie się z Consumer Notice przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań.

Sekcja 608 State Real Estate Commission Licensing and Registration Act wymaga aby agent przedstawił ten dokument potencjalnemu nabywcy przed pokazaniem nieruchomości lub rozmową o Państwa wymaganiach.

 

 
Pocono Properties, Pocono Real Estate
Pocono Properties, Pocono Real Estate  

Home | Kontakt | Dojazd | Szukaj Domu | Sprzedaz Domu | Pozyczki | Polacy W Poconos |

Designed, Hosted and Managed by SpiderWeave.com

Home Kontakt Dojazd Szukaj Domu Kupno Domu Sprzedaz Domu Pozyczki Polacy W Poconos